POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

PFRN.jpg

Z Biuro Nieruchomości Krzysztof Tłuczek znajdziesz idealny dom, najciekawsze mieszkanie lub interesujący lokal. Dzięki naszej pracy Klienci znajdują swoje wymarzone miejsca do życia i mogą oszczędzić mnóstwo czasu.

Dlaczego warto podjąć współpracę z naszym biurem nieruchomości? 

  •  Jesteśmy elastyczni – w naszej ofercie można znaleźć wiele różnych nieruchomości, począwszy od przytulnych mieszkanek, po okazałe domy w najwyższym standardzie. Bogata oferta pozwala spełnić oczekiwania każdego Klienta.   

  • Kompleksowość –  pośredniczymy w sprzedaży, zakupie oraz wynajmie nieruchomości. Przed każdą transakcją sprawdzamy stan prawny nieruchomości i pomagamy w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji.   

  • Rzetelność i fachowość – to dzięki nim współpraca z Klientami przebiega z pełnym zadowoleniem. Słuchamy potrzeb naszych Klientów, staramy się zawsze wczuć w ich sytuację i oczekiwania, by zaproponować rozwiązanie, które w pełni ich usatysfakcjonuje  

  • Doradztwo kredytowe – współpracujemy z doradcą kredytowym, który pomoże w uzyskaniu kredytu hipotecznego, wyjaśni wszystkie zawiłości i ułatwi wybór najkorzystniejszej oferty


Nasze Biuro NieruchomościKT dba o wygodę Klientów oraz bezpieczeństwo zawieranych transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomości nadaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości nr. 24283, natomiast samo biuro objęte jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Obsługujemy zarówno Klientów chcących sprzedać lub wynająć nieruchomości, jak i tych, którzy zainteresowani są zakupem bądź najmem lokalu mieszkalnego lub użytkowego. Pośredniczymy też w sprzedaży i zakupie działek.

Na naszej stronie prezentujemy dokładne opisy oferowanych nieruchomości, wraz z ceną, aktualnymi zdjęciami, lokalizacją oraz informacjami o metrażu i dostępnych mediach. W razie zainteresowania konkretną nieruchomością zapraszamy do bezpośredniego kontaktu .