Do sprzedaży dom - połowa bliźniaka w miejscowości Sokołów Małopolski GOTOWY DO ZAMIESZKANIA !!!

Działka na której wybudowano oferowany dom to 400 m2 na której oprócz domu zmieszczono jeszcze budynek murowany letni w którym znajduje się kuchnia i kominek, może on służyć również jako domek dla gości oraz dwa jednostanowiskowe garaże blaszane.

Wjazd na posesję oraz odbojówka wokół domu wyłożony kostką brukową. Całość jest ogrodzona siatką na słupkach metalowych, a główny wjazd to słupki klinkierowe z bramą stalową kutą pokrytą ocynkiem.

Dom otoczony licznymi nasadzeniami, od frontu drzewka niskopienne, prawa część wysadzona thujami tył na płaszczyźnie trawka oraz przy ogrodzeniu nasadzenia drzewek i krzewów.

Całość rozmyślnie zaplanowana co powoduje że pomimo niewielkiej działki mamy do dyspozycji dużo zieleni i przestrzeni.

Dom wzniesiony na solidnym fundamencie metodą tradycyjną z pustaka, posiadający trzy kondygnacje. Dach pokryty blacho-dachówką falistą docieplony wełną 15 cm.

Budynek na swojej fasadzie jest docieplony styropianem 10 cm oraz wykończony tynkiem typu kornik.

Przyziemie... to oddzielone wejście tzw. wiatrołap, duża kuchnia z aneksem i jadalnią a także miejscem na spiżarnię, łazienka z wanną oraz prysznicem, pralnia- kotłownia z wanna, piecem gazowym dwu-funkcyjnym typu vailant oraz zasobnikiem na ciepłą wodę, toaleta oraz pomieszczenie socjalne. Komunikacja-schody drewniane dębowe prowadzące na piętro i poddasze

Piętro... sypialnia, duży salon z wyjściem na balkon oraz łazienka z wanną i prysznicem, korytarz z wyjściem na balkon

Poddasze... to dwie duże sypialnie jedna z wyjściem na balkon.

Strop na poddaszu drewniany docieplony wełną i styropianem

W domu w większości pomieszczeń posadzki wyłożono parkietami, w łazienkach i pralni płytki ceramiczne do samego sufitu, w przedpokoju i kuchni na parterze posadzki wyłożone płytką gresową.

ściany w przedpokojach oraz schodach do połowy zastosowano stylową okładzinę drewnianA.

Sokołow Małopolski jest dobrze skomunikowany, dzięki drodze S19 momentalnie jesteśmy np w Rzeszowie 28km ok 25 minut , Jasionce 13km ok. 10 minut, Leżajsk 23 km ok 20 minut,

w Pobliżu oferowanej nieruchomości znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole, park rozrywki z placem zabaw.

Istnieje możliwość zakupu nieruchomości wraz z wyposażeniem do ustalenia.

TRANSAKCJA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO !!!