Do sprzedaży dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym - deweloperskim.

Nieruchomość posadowiona na płaskiej działce o łącznej powierzchni 800m2 ze zjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Wokół wolna zabudowa domów jednorodzinnych

Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie zaciszne miejsce w otoczeniu zieleni a jednocześnie z dogodnym dojazdem do Rzeszowa. Do granic Rzeszowa to tylko 8 km. natomiast do ścisłego centrum 17 km niedawno oddaną czteropasmową drogą.

Dom wzniesiony metodą tradycyjną z pustaka typu max oraz docieplony styropianem 10 cm z wyprawą tynku silikonowego typu baranek 1,5 mm.

Fundament wokół docieplony styrodurem 10 cm oraz zaciągnięty siatką i zaizolowany dwukrotnie masą uszczelniającą - dysperbit

Dach skośny wyłożony dachówką w kolorze ceglastym ocieplony prasowaną wełną 15cm+5cm. do samego szczytu a także na drewnianym stropie na którym zostały przykręcone deski więc można go wykorzystywać jako miejsce typu schowek.

Cały dom ma powierzchnię 120 m2 + piętro wraz z jednostanowiskowym garażem połączonym z kotłownią oraz pomieszczeniem gospodarczym w bryle budynku. Brama garażowa segmentowa otwierana do góry z pilota.

Parter to również oddzielny przedsionek, hol-korytarz komunikacyjny prowadzący do każdego z pomieszczeń oraz na piętro z ogrzewaną podłogą.

Dodatkowo w przyziemiu znajduje się duża toaleta wraz z przyłączem do kabiny prysznicowej, oddzielna, doświetlona kuchnia połączona przejściem do salonu (otwór można powiększyć tym samym uzyskać aneks kuchnia-salon) oraz korytarza wyposażona również w ogrzewanie podłogowe .

Duży salon połączony z jadalnią w którym został wyprowadzony komin systemowy przystosowany do podłączenia kominka oraz wyprowadzona na zewnątrz rura pcv 110 do zasysu powietrza. Z salonu jest również wyjście na taras z widokiem na zieloną przestrzeń.

Wylewka na parterze została docieplona styropianem posadzkowym grubości 10cm.

Na piętro prowadzą schody dwu-zabiegowe. Strop betonowy docieplony styropianem 5 cm.

Znajdziemy tutaj cztery sypialnie; trzy z wyjściem na balkon jedna z garderobą oraz łazienkę wyposażoną w instalację do montażu toalety, wanny oraz prysznica.

Wszystkie pomieszczenia posiadają okna plastikowe, parapety marmurowe, wylewki właściwe, tynki cementowo-wapienne, rozprowadzoną instalację centralnego ogrzewania, instalację energii elektrycznej, instalację wodną i kanalizacyjną, instalację alarmową.

Do budynku doprowadzono instalację elektryczną, opłacono wodę z sieci, instalacja gazowa w działce do podciągnięcia.