Mam przyjemność zaoferować wyjątkowy dom zlokalizowany w Rzeszowie na osiedlu Budziwój.

Zjazd do posesji bezpośrednio z drogi asfaltowej. Działka w całości ogrodzona w kształcie prostokąta z licznymi nasadzeniami drzewek owocowych, malin, kwiatów oraz iglaków. Tuż za ogrodzeniem wieloletnie drzewostany.

Na działce wyznaczono ścieżki z płytek betonowych. Wokół budynku jako odbojówkę a także i na jego podjeździe wyłożono kostkę brukową łącznie ok 250m2.

Wjazd do posesji dwoma bramami z dwóch stron. Główny wjazd na piota.

Podjazd doświetlony lampami ogrodowymi. Dodatkowo wystawiono wiatę zadaszoną z dwoma stanowiskami do zaparkowania samochodów.

Za budynkiem zlokalizowano kilka zabudowań blaszanych do składowania drzewa oraz narzędzi ogrodowych.

Dodatkowym atutem  jest duży, zadaszony oraz zabudowany przezroczystymi ścianami taras z bezpośrednim wyjściem z salonu co sprawia że obcowaniem z naturą możemy cieszyć się również w deszczowe dni a także zimą.

Budynek mieszkalny budowano według projektu CYNOBER z późniejszymi zmianami, budowę rozpoczęto w 2008 roku natomiast całkowite zakończenie w 2014 roku. 

Budulcem użytym do budowy był pustak szczelinowy typu MAX , Fundamenty z bloczków betonowych zalewanych betonem na ławie fundamentowej. Całość zaizolowano dysperbitem oraz zgrzewaną papą, wykonano izolację cieplną styrodurem + folia kubełkowa.

Ściany budynku docieplono styropianem 12cm z ceramiczną wyprawą tynkarską w kolorze typu baranek 1,5 mm  firmy GREINPLAST.

Okna zastosowano plastikowe trzyszybowe.

W bryle budynku znajduje się dodatkowo garaż z bramą uchylną.

Dla poprawienia bezpieczeństwa zamontowano niezależny monitoring wewnątrz i na zewnątrz oraz rolety antywłamaniowe. System alarmowy połączony ze strażą pożarną oraz policją.

Przyziemie, to wejście do głównego korytarza który łączy dwie kondygnacje oraz garaż.

Na parterze mamy oddzielne całkowicie niezależne MIESZKANIE, w którym znajduje się przedpokój, częściowo otwarta kuchnia, jadalnia łączona z pokojem dziennym (lub sypialnią) za pomocą ścianki przesuwnej, duży salon z wyjściem na taras w którym wybudowany jest kominek. Parter to również sypialnia połączona z łazienką oraz toaletą, osobna łazienka z wanną, kompaktem WC oraz bidetem. Dodatkowo pomieszczenie typu spiżarnia.

Piętro kolejne oddzielne mieszkanie z aneksem kuchennym połączony z jadalnią, następnie pokój dzienny z kominkiem dwie sypialnie z wyjściem na balkon, łazienka z wanną połączona z toaleta oraz spiżarnia, w której został zamontowany piec gazowy typu Vaillant znajdziemy tu również wyjście na wysoki strych.

Piętro, to również duże pomieszczenie wykorzystywane jako bawialnia dla dzieci, w której znajduje się toaleta.

Przyziemie to także garaż z bramą na pilota, kuchnia robocza, obszerny gabinet oraz łazienka. Do tej części pomieszczeń jest niezależne wejście.

Dodatkowym atutem jest zamontowane ogrzewanie podłogowe w przedpokojach kuchni i łazienkach.

Jako okładzinę posadzek użyto płytek, deski barlineckiej oraz paneli. 

Dom został przystosowany do zamieszkania nawet przez trzy rodziny z możliwością ich podziału. Wymienione sekcje mają niezależne podłączenie do instalacji z podlicznikami i osobnymi piecykami grzewczymi.

Osobne wejścia oraz dwie bramy umożliwiają podział również samej działki.

Ze względu na wiele pomieszczeń jest to także dobra propozycja pod siedzibę firmy z możliwością poszerzenia parkingu i wykonania dodatkowego wjazdu.

Wokół Budynku lużna zabudowa domów jednorodzinnych. Miejsce zaciszne a jednocześnie 10 minut  od ścisłego centrum Rzeszowa.

W niedalekiej odległości sklep oraz przystanek autobusowy.

Dom do sprzedaży wraz z wyposażeniem do ustalenia.

Podana cena do do rozsądnej negocjacji