Mam przyjemność zaoferować piękny, parterowy dom z użytkowym poddaszem w miejscowości Głogów Małopolski o łącznej powierzchni użytkowej 190 m2.

Całość nieruchomości stanowi dom wraz z ogrodzoną działką o łącznej powierzchni 487 m2

Dom w zabudowie jednorodzinnej jako bliźniak narożny wybudowany w granicy, co sprawia, że do dyspozycji mamy dość sporą część działki, która na chwilę obecną jest ciekawie zagospodarowana licznymi nasadzeniami drzewek, krzewów oraz kwiatów.

Do posesji dojazd asfaltowy w ostatniej części utwardzony. Wokół luźna zabudowa domów jednorodzinnych. 

Budynek wzniesiony w 2007 roku metodą tradycyjną z pustaka ceramicznego typu max. Ściany zewnętrznie  zaizolowane styropianem 12 cm wraz z wyprawą tynkarską w kolorze.

Dach skośny czterospadowy pokryty dachówką ceramiczną.

W bryle budynku znajduje się garaż wyłożony płytką na posadzce, oraz przy garażu wybudowana zadaszona, drewniana wiata na jeden samochód.

Ogrodzenie wykonane z murków klinkierowych oraz drewnianych sztachet.

Brama wjazdowa na pilota. Przed wejściem domofon.

Przyziemie to duży, jasny salon z wyjściem na taras połączony z jadalnią oraz aneksem kuchennym, gabinet lub pomieszczenie sypialne, łazienka, kotłownia z piecem gazowym dwufunkcyjnym wykorzystywanym do ogrzewania domu oraz podgrzewania wody a także przejście do garażu.

Na piętro prowadzą drewniane dębowe schody na którym znajduje się trzy sypialnie z możliwością dodatkowego wydzielenia jeszcze jednej z niezależnym wejściem.

Jedna z sypialni połączona jest z garderobą oraz z dużą, ciekawie zaaranżowaną łazienką z wanną i prysznicem.

Ostatnią kondygnacją jest wysoki, docieplony oraz wykończony strych, który można zaadoptować np. na sezonową garderobę lub ze względu na doprowadzone gniazdo siłowe na rozbudowę sauny.

Strych ze stropem betonowym więźba docieplona wełną ok 25 cm.

Całość nieruchomości przygotowana do sprzedaży wraz z widocznym umeblowaniem do ustalenia.