Mam przyjemność zaoferować dom do sprzedaży wraz z dwustanowiskowym garażem oraz działką 1530m2 w całości ogrodzonej. Nieruchomość zlokalizowana 4 km od Łańcuta.

Posesja przejrzyście zagospodarowana, od strony wjazdowej wysokie tuje za budynkiem orzech oraz winogrona.

Wjazd przez  kutą metalową bramę uchylną, podjazd oraz odbojówka wokół budynku wyłożone kostką brukową łącznie ok 300 m2 dodatkowo w bryle zadaszony taras.

Na posesji murowany garaż na dwa samochody z dwoma wjazdami oraz pomieszczenia gospodarcze, posadzki wyłożone kostką brukową. Budynek z pustaka max ocieplony styropianem z wyprawą tynkarską w kolorze.  Poszycie dachu blachodachówka.

Budynek mieszkalny wybudowany metoda tradycyjną z pustaka typu max na fundamencie. Ściany zaizolowane termicznie styropianem grubości 12 cm z wyprawa tynkarska w kolorze.

Poszycie dachu z blachodachówki dodatkowo wykonane podbicie dachowe pvc. Wszystkie stropy betonowe, więźba docieplona wełną obłożona płytą karton-gips tym samym poddasze użytkowe.

Przyziemie to oddzielna kuchnia z wyjściem na zadaszony taras, duży salon z kominkiem wolnostojącym, z możliwością podziału na dwa oddzielne pokoje (dwa wejścia), Sypialnia oraz łazienka z prysznicem i toaletą, przedpokój łączący wszystkie pomieszczenia z zabudowaną szafą.

Pięto w podobnym rozstawieniu; duży przedpokój łączący wszystkie pomieszczenia z kominkiem wolnostojącym, cztery sypialnie oraz łazienka z kabiną prysznicową i toaletą.

Ostatni poziom to użytkowe poddasze  urządzone w stylu dużego loftu z możliwością dowolnego podziału.

Cały parter, łazienki oraz kuchnia wyłożone płytkami, piętro i poddasze panel.

Wszystkie okna plastikowe z roletami antywłamaniowymi dodatkowo zamontowany alarm oraz monitoring.

Dom może być zamieszkiwany dwupokoleniowo z niezależnym podziałem parter-piętro za sprawą dwóch oddzielnym wejść.

Cała nieruchomość przygotowana do sprzedaży nie wymaga wkładu finansowego. Dodatkowo możliwość zakupu z umeblowaniem do ustalenia.

Nieruchomość dogrzewana dwufunkcyjnym piecem gazowym w pomieszczeniach zamontowane kaloryfery panelowe - stalowe

W niedalekiej odległości przystanek autobusowy, szkoła, kościół.

Do Rzeszowa (rondo Pobitno) jedyne 20 km