Mam przyjemność zaoferować nieruchomość do sprzedaży skłdającą się z budynku mieszkalnego, budynku garażowego, budynku gospodarczego oraz działki o łącznej powierzchni 8000 m2 w jednym kawałku.

Działka w kształcie prostokąta o nachyleniu w kierunku zachodnim częściowo odrodzona z licznymi nasadzeniami drzew, krzewów oraz kwiatów.

podjazd jak i odbojówka wokół budynku wyłożone kostką brukową w ilości łącznej ok 250 m2.

Plac doświetlony ozdobnymi lampami.

Ogrodzenie wykonane z murków i drewnianych sztachet w dalszej części siatka.

W granicy działki przepływająca rzeczka a także staw rybny wszystko w otoczeniu zieleni i pięknych, przestrzennych widoków.

Budynek mieszkalny wzniesiony metodą tradycyjną z pustaka oraz przedścianki ze szczelina wypełnioną pianką z wykonana dodatkowo izolacja termiczną w postaci wełny mineralnej zakończonej wyprawą tynkarską w kolorze. Wokół budynku wykonana opaska z płytki klinkierowej.

Poszycie dachu z blachodachówki

Wszystkie okna zamontowane w budynku są plastikowe.

Do nieruchomości prowadzą dwa niezależne wejścia co sprawia że budynek może być zamieszkiwany dwupokoleniowo bez ingerencji w piętra.

Przyziemie to salon, sypialnia, oddzielna kuchnia, łazienka, kotłownia, spiżarnia,wiatrołap, hol, oraz wejście schodami na piętro.

Poziom pierwszy to dwie sypialnie, salon z kuchnią, łazienka, hol, wiatrołap,  wejście na wysokie poddasze, które można zaadoptować na mieszkalne. 

Do posesji przynależy budynek garażowy z podpiwniczeniem na dwa samochody a także budynek gospodarczy _ stodoła o łącznej powierzchni ok 120 m2.

Na działce można dodatkowo wybudować kolejny dom mieszkalny lub dowolna aranżacja pozostałej części.

Budynek dogrzewany jest za pomocą pieca węglowego, piecyka gazowego a także zamontowane są solary z zasobnikiem ok 350 l. W pomieszczeniach zamontowane kaloryfery panelowe stalowe.
Posadzki wyłożone panelami oraz płytkami.

Miejsce zaciszne z pięknymi widokami. Wokół luźna zabudowa nowych domów jednorodzinnych, tym samym jest to teren oraz miejsce rozwojowe w budownictwo mieszkaniowe. 

Do ronda Rzeszów - Eleclerc tylko 15 km

  • w-facebook
  • Twitter Clean

© 2023 by Real Estate Co. Proudly created with Wix.com