Do sprzedaży dom wraz z dwoma działkami w przepięknej i malowniczej miejscowości LUTCZA 

Nieruchomość dedykowana przede wszystkim osobom ceniącym sobie bliskość przyrody, przestrzeni,malowniczych krajobrazów, ciszy i spokoju z dala od miejskiego pośpiechu.

 

Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 109 arów z możliwością odpowiedniego podziału umożliwiającego zakup.

 

Na posesję zjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej na ogrodzoną działkę ok 40 arów z przepięknie zagospodarowanym ogrodem oraz licznymi nasadzeniami a także wieloletnimi potężnymi drzewami.

Wokół nieruchomości wolna zabudowa domów jednorodzinnych.  

Na działce znajduje się dom parterowy z użytkowym poddaszem wzniesiony systemem szkieletowym drewnianym.

Całość wygląda efektownie w stylu góralskim.

Dom wzniesiony na głębokim fundamencie betonowym z wydzielonym chłodnym podpiwniczeniem wykorzystywanym jako kuchnia - spiżarnia oraz pomieszczenie na gorące dni.

Parter budynku to salon z wyjściem na taras, przejściem komunikacyjnym łączącym piętro i podpiwniczenie oraz kominek który wykorzystywany jest do ogrzewania całego budynku za pomocą rozprowadzonych kanałów. 

Parter to również sypialnia, przedsionek i łazienka z prysznicem, umywalką oraz toaletą. Łazienka w całości wyłożona płytkami.

Piętro to dwie sypialnie jedna z wyjściem na balkon.

 

Strop parteru betonowy, ściany docieplone wełną gr. 15 cm poddasze wełną 20 cm.

wewnątrz podłogi drewniane,ściany wyłożone stylowym panelem imitującym stare drewno.

Okna wszystkie plastikowe, dach pokryty blachodachówką.

Do budynku doprowadzono wodę z własnego ujęcia, kanalizacja to przydomowe szambo( prowadzone są prace w gminie  związane z doprowadzeniem instalacji kanalizacyjnej), instalacja elektryczna, gaz na działce.

Przy budynku mieszkalnym wzniesiono dużą zadaszoną altanę, jest to idealne miejsce na letnie spotkania z z rodziną i przyjaciółmi.

Na działce znajduje się również blaszany garaż ( poszycie imitacja deski )