Do sprzedania duży dom w miejscowości Nowa Sarzyna zlokalizowany przy głównej drodze na działce 660 m2 w całości ogrodzonej. 

 

Budynek piętrowy z podpiwniczeniem pod całą powierzchnią wzniesiony z pustaka typu max oraz przedścianki z cegły, mur grubości ok 40 cm.

Stropy betonowe, konstrukcja budynku solidna.

Dach skośny dwuspadowy pokryty blachą.

 

Lokalizacja nieruchomości pozwala na szersze możliwości jej wykorzystania. Jest to idealne miejsce do zamieszkania jednej rodziny lub wykorzystując podpiwniczenie (wysokość 2,40) pod całym budynkiem oraz osobne wejście dwu-pokoleniowo.

Jest to również odpowiednia lokalizacja do prowadzenia działalności gospodarczej typu biura czy gabinety lekarskie - przed budynkiem od strony głównej ulicy jest wygospodarowany parking na kilka samochodów.

 

Na posesji oprócz samego domu znajduje się murowany budynek gospodarczy - garaż jednostanowiskowy z kanałem oraz osobnym pomieszczeniem.

 

Przyziemie z osobnym wejściem do budynku to zagospodarowany garaż na pomieszczenie mieszkalne, osobna kuchnia, kotłownia, oraz drewniane schody, komunikacja z parterem i piętrem.

Na poziomie 0 znajdziemy salon, osobną kuchnię, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze - Garderobę.

Piętro to trzy sypialnie, dwie z nich z wyjściem na balkon.

 

Na posadzkach parkiety, panele, deski oraz ślepe wylewki.

 

Do budynku doprowadzone wszystkie media; PRĄD, GNIAZDO SIŁOWE, WODĘ, KANALIZACJĘ ORAZ GAZ.

nieruchomość z przeznaczeniem do remontu - wykończenia.

 

Działka wokół budynku płaska w kształcie prostokąta o łącznej powierzchni 660 m2 z licznymi nasadzeniami drzew iglastych oraz krzewów. Wokół luźna zabudowa domów jednorodzinnych.

 

W niedalekiej odległości centrum, sklepy, bank, szkoła, kościół, ośrodek zdrowia