Mam przyjemność zaoferować funkcjonalny dom do sprzedaży zlokalizowany w Rzeszowie na płaskiej działce o powierzchni 735 m2. ze zjazdem z drogi asfaltowej.

Nieruchomość w całości ogrodzona siatką. Wjazd do posesji przez stalową bramę przesuwaną sterowaną pilotem. 

Ogród zagospodarowany, wokół wysokie tuje, wiele drzewek owocowych, kwiatów oraz krzewów.

Frontowa część posesji wyłożona kostką brukową, na podjeździe dodatkowo zadaszona wiata z dwoma stanowiskami do zaparkowania samochodów. Górna część wiaty ze stropem, który jest wykorzystywany jako schowek np. na opony.

W bryle budynku garaż z bramą odsuwaną do góry.

Budynek wzniesiony metodą tradycyjną na solidnym fundamencie z pustaka typu max. mur 30 cm ocieplony styropianem 12 cm z wyprawą tynkarską w kolorze.

Dach skośny pokryty blachodachówką, więźba docieplona wełną 25 cm.

Przyziemie to wiatrołap, hol łączący pomieszczenia i piętro, duży doświetlony salon z wyjściem na taras połączony z jadalnią oraz kuchnią, dodatkowo sypialnia, łazienka, kotłownia.

W salonie wybudowany kominek z płaszczem wodnym dogrzewającym wszystkie pomieszczenia.

Kuchnia z aneksem oraz wyposażeniem.

Kotłownia wyposażona w piec gazowy dwufunkcyjny oraz zasobnik 300l. na ciepłą wodę. dodatkowo doprowadzone przewody do paneli fotowoltaicznych

Poddasze to trzy sypialnie, jedna z garderobą, dwie z dostępem do balkonu, duża łazienka połączona z toaletą oraz gabinet lub garderoba.

 strych nad całym budynkiem wysokość do kalenicy ok 180cm

Posadzki w większości pomieszczeń wyłożone parkietem pozostała część płytki gresowe drewnopodobne. Schody drewniane Dębowe.

W holu, jadalni, łazienkach oraz kuchni ogrzewanie podłogowe.

We wszystkich pomieszczeniach do dogrzewania wykorzystywane są kaloryfery panelowe stalowe.

Dom do zamieszkania od zaraz.