Mam przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową zlokalizowaną w odległości 4 km od Trzciany zabudowaną domem jednorodzinnym.

Działka płaska, równa w kształcie kwadratu z wszystkimi mediami tj; WODA, KANALIZACJA, ENERGIA ELEKTRYCZNA, GAZ W BUDYNKU.

Na chwilę obecną dom w stanie surowym zamkniętym.

W planach zagospodarowania działki istnieje jeszcze budynek garażowy do wykonania.

Wokół luźna zabudowa domów jednorodzinnych.

 

Budynek wzniesiony metodą tradycyjną z pustaka typu solbet  na fundamencie.

Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem 10 cm z wyprawa tynkarską w kolorze typu Baranek 1,5mm. dodatkowo na elewacji wykonana okładzina płytek imitujących kamień oraz deski.

W bryle budynku przewidziano taras z wyjściem z salonu oraz duży zadaszony balkon (taras oraz balkon wyłożone płytką) 

Dach skośny, kopertowy pokryty blachodachówką w kolorze czarnego matu. Podbicie wykonane z drewna w poziomie z możliwością zamontowania lampek. Całość docieplona wełna mineralną grubości 22cm.

Wszystkie zamontowane okna w budynku plastikowe. drzwi zewnętrzne metalowe ocieplane wewnątrz.

 

Przyziemie to salon połączony z aneksem kuchennym, kotłownia, łazienka oraz sypialnia. Posadzka zaizolowana poziomo oraz wykonana wylewka tzw. ślepa. W salonie przewidziano możliwość zamontowania kominka w tym celu przygotowano przewód kominowy.

 

Na piętro prowadzą betonowe, kręte schody. Użytkowe poddasze to łazienka oraz trzy sypialnie w których wykonano docieplenie dachu oraz zamontowano płytę karton-gips na stelażu metalowym do dokończenia.

Z jednej z sypialni wyjście na zadaszony duży balkon.

 

Dobra lokalizacja w stosunku do Rzeszowa Do samego centrum jedyne 15km prostą asfaltową drogą szybkiego ruchu