Do sprzedaży dom, ciekawa propozycja do zamieszkania od zaraz bez wkładu finansowego, zlokalizowany w gminie Sokołów Małopolski, w miejscowości Trzebuska.

Nieruchomość wybudowana na 25 arowej działce w większości ogrodzona  ze zjazdem na posesję z drogi asfaltowej.

Działka w kształcie prostokąta, na całej powierzchni wyrównana i zagospodarowana licznymi nasadzeniami drzew i krzewów.

Frontowe ogrodzenie wykonane jest ze słupków betonowo-kamiennych z przęsłami kutymi, stalowymi. Brama dwuskrzydłowa - uchylna.

Wjazd, wejście do posesji oraz większość podwórka wyłożone zostały kostką brukową (ok 300m2) co umożliwia parkowanie kilku samochodów jednocześnie.

Na posesji wzniesiono również budynek gospodarczy - garaż z pustaka typu max z dachem dwuspadowym pokrytym blachą trapezową oraz dostawiono zadaszoną wiatę utwardzoną wylewką betonową. Budynek docieplono styropianem 10 cm

Budynek mieszkalny wybudowany w 2002 roku wzniesiony został na solidnym fundamencie metoda tradycyjną z pustaka oraz bloczków suporex ze szczeliną w środku, wszystkie ściany docieplone styropianem 10 cm z wyprawą tynkarską typu baranek w kolorze. Stropy budynku betonowe - wylewane.

Budynek posiada dwie kondygnacje, górna to użytkowe poddasze.

Dach budynku skośny pokryty blachą trapezową.

W bryle budynku znajdziemy również zewnętrzny zadaszony taras wyłożony na posadzce płytkami.

Przyziemie budynku to;

-oddzielny wiatrołap, przestronny hool z szafą wnękową,

-kotłownia w której znajduje się piec do centralnego ogrzewania na węgiel lub drewno oraz zasobnik na 300l. wody, do podgrzewania wykorzystywane są również trzy solary umieszczone na dachu. Istnieje możliwość ogrzewania piecykiem gazowym ( gaz na działce). Przy kotłowni znajduje się również pomieszczenie na opał z niezależnym wejściem z zewnątrz.

-kuchnia wraz ze spiżarnią oraz jadalnią,

-sypialnia,

-salon wraz z wyjściem na taras,

-łazienka, wyłożona płytkami z niewielką wanną i prysznicem oraz toaletę wc

Przyziemie to również komunikacja z piętrem za pomocą schodów podwieszanych.

Na piętrze znajdziemy cztery sypialnie, jedna z wyjściem na balkon, jedna z przedłużeniem, które można wykorzystywać jako garderobę.

Dodatkowo łazienka wyłożona płytkami z wanną oraz toaletą.

Piętro to również wyjście na strych które wykorzystywane jest do przechowywania przetworów, wysokość do kalenicy ok 3 m.

Istnieje możliwość wykonania kuchni na piętrze.

Dom na chwilę obecną do zamieszkania od zaraz bez wkładu finansowego