Mam przyjemność zaoferować Państwu niezwykły dom po generalnym remoncie zakończonym w 2018 r.

Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Lipnica w gminie Dzikowiec powiat Kolbuszowski.

 

Posesja w całości odgrodzona na której znajduje się budynek mieszkalny, gospodarczy , dwu-stanowiskowy garaż oraz zadaszona wiata.

Ogrodzenie wykonane z przęseł metalowych, z siatką, wjazd brama uchylna dwuskrzydłowa. Wokół nasadzenia drzewek krzewów oraz tuj.

Wjazd do posesji utwardzony wylewanym betonem, podjazd oraz odbojówka wyłożona kostką brukową, a także płytami betonowymi typu trelinka.

 

Budynek mieszkalny o wymiarach 11x12 wzniesiony metodą tradycyjną z pustaka oraz cegły na solidnym, głębokim fundamencie oraz wylewany, betonowy strop sprawiają że konstrukcja budynku jest solidna i stała. Dach skośny-kopertowy w całości odeskowany pokryty blachą trapezową.

Budynek na całej powierzchni podpiwniczony z wysokim stropem ok 240 cm z osobnym, niezależnym wejściem co powoduje, że dom można zamieszkiwać dwupokoleniowo lub dwurodzinnie bez ingerencji w piętro. Znajdziemy tutaj kilka pokoi, duże pomieszczenie które można wykorzystywać jako łazienkę a także pomieszczenie na kotłownię z piecem gazowym typu Vaillant z zasobnikiem na ciepłą wodę 290 litrów.

W całym budynku została wymieniona instalacja wodna, kanalizacyjna, instalacja centralnego ogrzewania oraz elektryczna. Dodatkowo wstawiona rura pcv łącząca podpiwniczenie z poddaszem w celu przeprowadzenia instalacji np od solarów, w domu rozprowadzono przewody do odkurzacza centralnego,przewody do monitoringu oraz czujek systemu alarmowego a także przewidziano doprowadzenie elektryki do bramy wjazdowej wkopując peszel.

Posadzki na parterze wykonane na nowo z ogrzewaniem podłogowym w salonie, kuchni, przedpokoju, łazience oraz toalecie. Pozostałe pomieszczenia dogrzewane kaloryferami panelowymi stalowymi. Do regulacji ciepła wykorzystywany jest sterownik zamocowany na parterze w korytarzu.

Wymieniono drzwi zewnętrzne na antywłamaniowe oraz okna na trzyszybowe firmy VIDOK. Drzwi wewnątrz budynku w kolorze białym z opaską regulowaną.

 

Na parterze znajdziemy oddzielny wiatrołap z miejscem na zabudowę wnękową typu szafa na garderobę, następnie duży, obszerny salon połączony z jadalnią i kuchnią, a także korytarzem oraz komunikacją z podpiwniczeniem i poddaszem.

Salon doświetlony dużym oknem ze skrzydłem przesuwnym o wymiarze 200cm x 250cm, prowadzącym na taras. Na ścianie wschodniej doprowadzone przewody ( prąd, internet, telewizja kablowa, przewody do kina domowego) do odbiornika TV typu podwieszanego z instalacją schowaną w rynience, w ścianie. Na całości sufit podwieszany z wbudowanymi lampkami punktowymi.

Kuchnia z zabudową narożną z szafkami stojącymi i wiszącymi w kolorze białym matowym z czarnym kamiennym blatem (spiek kwarcowy) idealny do utrzymania czystości. Zabudowana zmywarka płyta indukcyjna oraz pochłaniacz w kolorze czarnym. Całość uwieńczona barkiem z blatem roboczym. dodatkowym atutem jest doświetlenie dwoma dużymi oknami szerokości 220 cm.

Na parterze znajdziemy również trzy sypialnie, jedna z pojemną szafa na garderobę, druga z przedścianką oraz ukrytymi za ną półkami garderobianymi na całej ścianie. Wszystkie sypialnie z szerokimi oknami 250cm.

Parter to również łazienka z kabiną prysznicową oraz przygotowanym miejscem na postawienie wanny - bateria zamontowana na ścianie.

Ciekawie wykonana toaleta WC z umywalką oraz podświetleniami led, a także pralnia z suszarnią.

 

W salonie, kuchni i przedpokoju jako okładzinę posadzki zastosowano deskę natomiast w sypialniach panel a łazienki wyłożone płytkami.

Istnieje możliwość wykonania kominka, kanał pozostawiony w ścianie.

 

Na poddasze prowadzą drewniane podwieszane schody dębowe (konstrukcja stalowa z ceownikiem skręcanym oraz zalanym betonem i spawanymi trepami)

Poddasze wysokie z możliwością adaptacji na mieszkalne, z możliwością wygospodarowania kilku sypialni oraz łazienki (instalacja wyprowadzona).

 

Na posesji znajduje się jeszcze budynek gospodarczy  z poddaszem do którego doprowadzona jest woda oraz prąd na chwilę obecną wykorzystywane jest jako kuchnia letnia. Istnieje możliwość adaptacji na mieszkalne po wykonaniu remontu.

W Budynku gospodarczym są jeszcze pomieszczenia do adaptacji na dowolny cel.

Posesja to także wspomniany murowany garaż z dwoma stanowiskami. Jedno z nich jest z kanałem. Wysokość do stropu ok 490cm natomiast same bramy wjazdowe 450cm. Poszycie dachu ocynkowaną blachą.

 

Termin wyprowadzki oraz umeblowanie do indywidualnego uzgodnienia.

 

W niedalekiej odległości przystanek autobusowy, sklep, kościół, szkoła oraz ośrodek zdrowia. Do Kolbuszowej 12 km, do portu lotniczego w Jasionce ok 25 km, do Rzeszowa ok 30 km