Mam przyjemność zaoferować dom - pensjonat do sprzedaży zlokalizowany w miejscowości Wola Rafałowska ok 13 km od ścisłego centrum Rzeszowa.

Działka o powierzchni 2164m2 w całości ogrodzona z licznymi nasadzeniami kwiatów,drzew i krzewów.

Ogrodzenie wykonane z cegły licówki zaimpregnowanej chlorokauczukiem oraz przęseł metalowych.

Brama wjazdowa uchylna z bezpośrednim wjazdem z drogi asfaltowej gminnej. Na posesji duży podjazd na kilka samochodów z możliwością poszerzenia doświetlony lampami.

W bryle budynku garaż dwustanowiskowy z dwoma oddzielnymi wjazdami wyposażony w ogrzewanie, gniazdo siłowe, wodę wyłożony płytkami na posadzce oraz ścianach.

Na posesji dodatkowo altana.

Budynek wzniesiony na solidnym fundamencie z pustaka 29 cm, szczeliny 5 cm wypełnionej wełną oraz pustaka 9 cm łącznie mur ok 43 cm. Zewnętrznie fasada pokryta tynkiem cementowym systemem nakrapianym pomalowanym w kolorze białym. Wszystkie okna w budynku podwójne drewniane, wewętrzne z podwójną szybą zespoloną.

Wewnątrz budynek posiada 4 kondygnacje;

podpiwniczenie pod całym budynkiem z dwoma garażami, kotłownią, pralnią z wanną i toaletą, spiżarnią oraz dużym pomieszczeniem do dowolnej adaptacji. Posadzki wyłożone płytką.

przyziemie to duży doświetlony z dwóch stron salon z wyjściem na obszerny balkon, trzy sypialnie, garderoba, oddzielna kuchnia, wiatrołap z głównym wejściem do budynku, osobno toaleta oraz łazienka z wanną i prysznicem. dodatkowo duży przedpokój.

Na piętro prowadzi oddzielna, niezależna klatka schodowa z osobnym wejściem gdzie analogicznie jak na parterze mieści się duży salon, kuchnia z wyjściem na balkon, trzy sypialnie, garderoba osobno toaleta i łazienka z wanną.

Użytkowe poddasze wysokości 250 cm mieści salon, pokój dzienny, sypialnię dwie garderoby w stanie surowym do adaptacji, gabinet, kuchnię, łazienkę i toaletę.

Wszystkie pomieszczenia dzienne i sypialne na posadzkach wyłożone są parkietem w dobrym stanie, ściany częściowo wyłożone boazerią drewnianą w łazienkach i toaletach płytki.

Poddasze docieplone w skosach i na stropie wełną. Całość budynku ogrzewana jest za pomocą pieca gazowego z umieszczonymi grzejnikami panelowymi, aluminiowymi we wszystkich pomieszczeniach. Dodatkowo na parterze w salonie kominek otwarty w stylu rustykalnym.

Dom sprzedawany jest w większości z widocznym wyposażeniem oraz umeblowaniem do ustalenia.

W budynku można zamieszkiwać dwupokoleniowo lub dwurodzinnie z niezależnym wejściem z zewnątrz i na kolejne kondygnacje.

Dom można również wykorzystywać biznesowo jako pensjonat lub agroturystyka z pokojami lub piętrami do wynajęcia.

W niedalekiej odległości przystanek autobusowy. Miejscowość dobrze skomunikowana można do niej dojechać trzema różnymi drogami. Do centrum Rzeszowa ok. 13 km, do Łańcyta ok. 10 km

Nieruchomość wolna od obciążeń, własność małżeńska gotowa do sprzedaży i zamieszkiwania od zaraz