Do sprzedania rezydencja zlokalizowana na płaskiej ogrodzonej w całości 16 arowej działce o wymiarach 40x40 wraz z osobnym budynkiem - garażem 90 m2 

Dom odebrany do użytku w 2011 roku. Wzniesiony z pustaka typu max na lanym fundamencie.

Ocieplenie bryły budynku to styropian 10 cm oraz na użytkowym poddaszu wełna 15+5 cm.Dom pokryty jest blachodachówka grafitową z podbiciem drewnianym.

Ogrzewanie rozwiązane jest za pomocą pieca typu SAS ze zbiornikiem 300l. z możliwością zmiany na gazowe ( gaz w działce) oraz kolektory słoneczne umieszczone za budynkiem.

W bryle budynku znajduje się garaż jednostanowiskowy otwierany z pilota z przejściem przez kotłownię do środka.

Wewnątrz na parterze znajduje się duży salon z wyjściem na taras połączony z aneksem kuchennym i jadalnią.Kuchnia oraz jadalnia dobrze doświetlona trzema oknami w pełni wyposażona.

Posadzki wyłożone płytką marmurową (MARMUR) na całości rozprowadzone ogrzewanie podłogowe dodatkowo kaloryfery panelowe.

 

Przyziemie to również przedsionek z możliwością wykonania szafy wnękowej toaleta oraz dwie sypialnie do których przynależą dwie osobne łazienki.

Na posadzce w sypialniach wyłożona deska.

Wejście na piętro metalowymi schodami z pięknymi metalowymi zdobieniami.

 

Piętro to dwie mniejsze sypialnie w których w skosach wykonano zabudowę wnękową, posadzki wyłożone panelem, oraz dwie większe sypialnie, z jednej z nich wyjście na balkon.

Dodatkowo łazienka osobno toaleta oraz gabinet. W korytarzu garderoba, całość wyłożona płytką.

Strop lany docieplony-wygłuszony styropianem.

Wszystkie drzwi wewnątrz są drewniane. Okna plastikowe dwuszybowe.

Okładzina ścienna na parterze to tynk cementowo-wapienny.

 

Dla zwiększenia bezpieczeństwa zainstalowano alarm oraz monitoring !!!

 

Wokół budynku jak i na podjeździe wyłożono ponad 500 m2 kostki brukowej.

Ogrodzenie działki stanowi murek zakończony stalowymi ocynkowanymi zdobieniami, całość wieńczy przepięknie wykonana stalowa brama wjazdowa otwierana z pilota.

 

Na działce wybudowano osobny garaż o łącznej powierzchni 90 m2 z kanałem oraz bramą wjazdową wysokości 195 cm spokojnie wjeżdża samochód typu van. Do budynku doprowadzono energię oraz wodę. Wewnątrz oprócz stanowiska na samochód znajduje się trzy pomieszczenia jedno z nich zaadoptowane jest na kuchnię. Budynek ocieplony styropianem pokryty blachodachówką w kolorze grafit.

 

Dom można kupić wraz z wyposażeniem - do ustalenia Budynek do zamieszkania !!!

 

Rezydencja zlokalizowana jest ok 4 km od Leżajska