Mam przyjemność zaoferować Państwu częściowo odremontowany dom w miejscowości Sietesz.

Posesja w kształcie prostokąta z lekkim nachyleniem w kierunku zachodnim, ze zjazdem z drogi asfaltowej w utwardzoną. Dojazd możliwy z dwóch stron. 

Na działce oprócz domu znajduje się murowany budynek gospodarczy który można częściowo zaadoptować np. na mieszkalny oraz na garaż.

Dom murowany metodą tradycyjną z cegły z podpiwniczeniem pod połową budynku. w podpiwniczeniu znajduje sie piec kaflowy, piwnica wprowadzone instalacje wodna i kanalizacyjna, istnieje możliwość wprowadzenia instalacji gazowej oraz wykonania ogrzewania centralnego piecem gazowym.

Nieruchomość można zamieszkać od zaraz z możliwością dokończenia projektu remontu w późniejszym terminie. Na chwilę obecną wykonany generalny remont łazienki w której zostały wyłożone płytki na posadzce oraz ścianach, zamontowana kabina prysznicowa z natryskiem, umywalka oraz kompakt wc.

Przedpokój oraz sypialnia z wykonanymi wylewkami, okładzina posadzek w postaci paneli. Do dokończenia projektu pozostały dwie sypialnie, kuchnia i przedsionek.

W całym budynku mieszkalnym wymienione okna na plastikowe, a także wymienione parapety na marmurowe.