Do Sprzedania dom Piętrowy wolnostojący na osiedlu Pobitno przy Ul. Olbrachta w Rzeszowie budowanym w latach 2000 -2010

Działka w całości ogrodzona w kształcie prostokąta z licznymi nasadzeniami w przeważającej części iglakami. Na działce wybudowany jest garaż- budynek gospodarczy drewniany oraz altana. Podjazd i odbojówka domu wyłożone kamieniem.

Wokół domu zostało wykonane ocieplenie fundamentu styrodurem wraz z izolacją przeciwwilgociową za pomocą dysperbitu i folii kubełkowej

Dom wybudowany z pustaków oraz cegły, mur ok 40 cm ocieplony wewnątrz. ;Fasada budynku wykończona tynkiem cementowym. okna drewniane, częściowo wymienione na plastikowe.

Całość w zacisznym i spokojnym miejscu choć to centrum Rzeszowa.

Do posesji dogodny dojazd drogą asfaltową, w pobliżu przystanek autobusowy.

 

W budynku instalacje; woda ze studni głębinowej, istnieje możliwość przyłączenia miejskiej (na działce), kanalizacja miejska, prąd, gaz u sąsiada z możliwością podciągnięcia, całość domu ogrzewana za pomocą pieca węglowego istnieje możliwość wymiany na gazowy, kaloryfery aluminiowe płaskie dodatkowe dogrzewane kominkiem w stylu rustykalnym z rozprowadzeniem grawitacyjnym do trzech pomieszczeń, możliwość rozprowadzenia na całość.

 

Przyziemie budynku składa się z salonu w którym znajduje się kominek, otwartej jadalni (połączonej z salonem oraz kuchnią) kuchni, sypialni łazienki wraz z toaletą ( w łazience wanna oraz prysznic ), kotłowni. Na piętro prowadzą drewniane schody.

Piętro budynku to trzy pomieszczenia-sypialnie łazienka do wykończenia z podciągniętymi instalacjami, kuchnia, garderoba.

Poddasze wysokie, doświetlone oknami w ścianach szczytowych oraz lukarnami do wykończenia-adaptacji.

Posadzki na całości pomieszczeń wyłożone panelem, w kuchni płytka. 

Budynek posiada jeden balkon

 

Właścicielem nieruchomości jedna osoba, Księga Wieczysta bez zobowiązań.